First and Last Minute

Wakacje All Inclusive to beztroski wypoczynek w najlepszych hotelach na całym świecie. Czy jedziesz z całą rodziną, osobą towarzyszącą lub solo, zagwarantujemy Ci wczasy na najwyższym poziomie!
Najlepszym sposobem na udane i tanie wakacje jest zakup wycieczki w wariancie first lub last minute.
D zięki temu zaoszczędzisz środki, ale nie będziesz musiał rezygnować z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych miejsc na świecie. Różnice w cenie mogą wynosić nawet 50%. Dodatkowe pieniądze możesz z powodzeniem zainwestować w sprzęt turystyczny, ciekawe kursy lub wykupić dodatkowe bilety na wycieczki po muzeach czy miejscach oferujących atrakcje dla dzieci. Dodatkowo decydując się na pierwszy wariant, czyli wakacje first minute, masz przed sobą duży wybór krajów, regionów, miejscowości i całej bazy hotelowej w interesujących Cię miejscach.
Dodatkową zaletą płynącą z wakacji first lub last minute jest fakt, że w wielu wypadkach turysta ma możliwość płatności w dwóch lub więcej ratach. Pierwszą pulę środków płaci się zazwyczaj tuż po rezerwacji, natomiast drugą część przed wyjazdem. Dzięki temu nie musisz martwić się, że w danym momencie nie dysponujesz pełną kwotą potrzebną na pokrycie kosztów wyjazdu. Dodatkowe atrakcje w postaci wycieczek fakultatywnych lub zniżek dla dzieci sprawiają, że warto wybrać jedną z dwóch opcji.
logo-white

•  Oferta  •  O nas  •  Kontakt  •

Stworzone z ♥ przez tentoo.pl